Cumhurbaşkanı 2 Martta Rizede
Şehit Emniyet Müdürü Rize'den Dualarla Uğurlandı
2018 Yaş Çay Fiyatı Belirlendi
Cumhurbaşkanı RTE Rizede
Rize Havalimanı Çalışmaları Başladı

Rizede Demokrasi Nöbeti Devam Ediyor

Rize'de ki demokrasi nöbetinde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, fetoşist terör örgütüne Türkiye'yi dar edeceklerini söyledi.
Rizede Demokrasi Nöbeti Devam Ediyor
Rize'de ki demokrasi nöbetinde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, fetoşist terör örgütüne Türkiye'yi dar edeceklerini söyledi.
 
Rize'de demokrasi nöbetleri bir çok farklı görüşten birlerce kişinin katılımı ile aralıksız sürüyor. Bu gece düzenlenen mitingde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı halka seslendi. Yazıcı konuşmasında, FETÖ terör örgütünün dış odakların kuklası olduğunu belirterek, "Böyle bir coğrafya da, tarihi zenginliği olan bir milletin egemen olduğu bir vatanda üç buçuk çapulcu, gözü dönmüş katiller, vatana, millete hainlik içerisinde 15 Temmuz'da milletine silah doğrultma cüretini gösterdi. Bu ne alçaklık. Bu ne ahmaklık. Bunlar maça maşa. Bunların üst akılları akıl babaları dışarıda. Onların kuklası olarak Türk milletine millete ait silahları doğrultma cesareti gösterdi bu alçaklar. 15 Temmuz hem bu alçak katillere hem de dünyaya çok güzel bir ders oldu. Siyasi tarihimize altın harfler ile yazıldı. Hepinizi tebrik ediyorum" dedi.
 
Fetoşist terör örgütü.
 
Yazıcı konuşmasında FETÖ'yu Fetoşist terör örgütü olarak tanımlayıp bu örgüte Türkiye'yi dar edeceklerini söyledi. Yazıcı, "Bir çoğunu tespit ettik ve tespit etmeye devam ediyoruz. Kesinlikle bunların kamu kurum ve kuruluşlarında barınmalarına fırsat vermeyeceğiz. Bunlar Türk mahkemelerinde, Türk hakimleri önünde hesap verecek ve hak ettikleri cezaya mutlaka çarptırılacaklardır. Bu gözü dönmüş çete örgütüne, silahlı terör örgütüne, fetoşist, fetullahçı terör örgütüne mutlaka Türkiye'nin neresinde olursa olsun Türkiye'yi dar edeceğiz" şeklinde konuştu.
Yazdır
Paylaş
Yapılan Yorumlar [ 0 ]
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ

Resim Video

© Copyright 53.gen.tr. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
VipTicaret