Cumhurbaşkanı 2 Martta Rizede
Şehit Emniyet Müdürü Rize'den Dualarla Uğurlandı
2018 Yaş Çay Fiyatı Belirlendi
Cumhurbaşkanı RTE Rizede
Rize Havalimanı Çalışmaları Başladı

Rize 112 Acil Sağlık Hizmetleri

Rize Sağlık Müdürü Tepe, herhangi bir merkezde bulunan 112 acil sağlık istasyonunun kapatılmasının kesinlikle söz konusu olmadığını bildirdi.
Rize 112 Acil Sağlık Hizmetleri
Rize Sağlık Müdürü Tepe, herhangi bir merkezde bulunan 112 acil sağlık istasyonunun kapatılmasının kesinlikle söz konusu olmadığını bildirdi.
 
Tepe, yaptığı açıklamada, İl Ambulans Servisine bağlı 20 acil yardım istasyonu, 48 ambulansla vatandaşlara 7 gün 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti sunduklarını belirterek, İkizdere ve Çamlıhemşin gibi il merkezine uzak ilçelerde acil sağlık hizmetlerini ilçe hastanelerine bağlı şekilde gerçekleştirdiklerini söyledi.
 
Son zamanlarda özellikle Çamlıhemşin ve İkizdere ilçeleri başta olmak üzere bazı 112 acil birimlerin kapanacağı yönünde gerek yerel basında gerekse vatandaşlar arasında bilgi paylaşımı olduğunu ifade eden Tepe, "İkizdere ve Çamlıhemşin gibi il merkezine en uzak mesafedeki ilçelerimizde acil sağlık hizmetlerinin önemi her zaman tüm ilk sırada gelmektedir. Söz konusu ilçelerimizde ve diğer herhangi bir merkezimizde bulunan 112 acil sağlık istasyonunun kapatılması kesinlikle söz konusu olmayıp tam tersine, devam eden süreçte mevcut birimlerimiz daha da güçlendirilerek halkımıza en üst seviyede hizmet vermeye devam edilecektir" diye konuştu.
HABER ETİKET : Rize 112 acil
Yazdır
Paylaş
Yapılan Yorumlar [ 0 ]
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ

Resim Video

© Copyright 53.gen.tr. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
VipTicaret