Cumhurbaşkanı 2 Martta Rizede
Şehit Emniyet Müdürü Rize'den Dualarla Uğurlandı
2018 Yaş Çay Fiyatı Belirlendi
Cumhurbaşkanı RTE Rizede
Rize Havalimanı Çalışmaları Başladı

Kahraman Tazeoğlu Rizeli Okurlarıyla Buluşuyor

Yazar Kahraman Tazeoğlu, Rize Kent Konseyi Kadın Meclisi, Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) Projesine destek için düzenlenecek olan "Anneler Kitap Okuyor" etkinliğinde katılmak için Rize'ye geliyor.
Kahraman Tazeoğlu Rizeli Okurlarıyla Buluşuyor
Ünlü Şair-Yazar Kahraman Tazeoğlu, Rize Kent Konseyi Kadın Meclisi, Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) Projesine destek için düzenlenecek olan "Anneler Kitap Okuyor" etkinliğinde katılmak için Rize'ye geliyor.
 
Kent Konseyi Kadın Meclisi, Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) Projesine destek için düzenlenecek olan "Anneler Kitap Okuyor" etkinliğinde Ünlü Şair-Yazar Kahraman Tazeoğlu, şiir dinletisi gerçekleştirecek ve okunan kitaplar üzerine söyleşide bulunacak. Rize Valiliği ile Rize Belediyesinin de desteklediği program, 21 Şubat Cumartesi günü saat 14: 00'te İsmail Kahraman Kültür Merkezinde ücretsiz düzenlenecek.
 
Rize Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hatice Semiz, etkinlik hakkında yaptığı açıklamada, "Rize Valiliği tarafından yürütülen, Rize'de Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) Projesine destek için Kent Konseyi Kadın Meclisimiz tarafından düzenlenecek olan 'Anneler Kitap Okuyor' etkinliğimize; tüm annelerimizi ve kitap okumaya duyarlı olan herkesi bekliyoruz. Etkinliğimiz 2 saat sürecek olup, ilk yarım saatlik bölümde kitap okuma faaliyeti gerçekleştirilecek, sonraki bir saatlik dilimde ise Ünlü Şair-Yazar Kahraman Tazeoğlu'nun katılımıyla şiir dinletisi gerçekleştirilecek ve okunan kitaplar üzerine söyleşi yapılacaktır. Program sonunda Şair ve Yazar Kahraman Tazeoğlu kitaplarını imzalayacaktır. Tüm duyarlı vatandaşlarımızı 21 Şubat Cumartesi günü saat 14: 00'te Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezine bekliyoruz." dedi.
 
Semiz, etkinliğe katılacak olanların yanlarında kitapları ile birlikte gelmeleri gerektiğini, kitap temin edemeyecek olanların ise kendilerine önceden bilgi vermesi gerektiğini ifade etti.
HABER ETİKET :
Yazdır
Paylaş
Yapılan Yorumlar [ 0 ]
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ

Resim Video

© Copyright 53.gen.tr. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
VipTicaret