Cumhurbaşkanı 2 Martta Rizede
Şehit Emniyet Müdürü Rize'den Dualarla Uğurlandı
2018 Yaş Çay Fiyatı Belirlendi
Cumhurbaşkanı RTE Rizede
Rize Havalimanı Çalışmaları Başladı

AK Parti Rize İl Başkanı Avcı, Aday Adaylığını Açıkladı

AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için aday adaylığı başvurusunu yaptı.
AK Parti Rize İl Başkanı Avcı, Aday Adaylığını Açıkladı
AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için aday adaylığı başvurusunu yaptı.
 
Avcı, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı toplantı salonunda il yönetim kurulu üyeleri ve partililerle düzenlediği basın toplantısında, çok heyecanlı bir günü yaşadığını söyledi.
 
Çok karmaşık duygular içinde olduğunu ifade eden Avcı, "Bir taraftan 3,5 yıldır yaptığım ve çeşitli başarılara imza attığımız il başkanlığı görevinin bahtiyarlığını yaşıyorum. Diğer taraftan da kardeş ve dava arkadaşı olduğumuz ve birlikte çalıştığımız yol arkadaşlarımla bir yol ayrımına gelmenin de üzüntüsünü yaşamaktayım." dedi.
 
Avcı, bundan sonra da dava ve partisi için çalışmaya devam edeceğini belirterek, şunları kaydetti:
 
"9 yıldır bu teşkilatın içerisinde görev yapıyorum. 3,5 yıldır onur ve gururla sürdürdüğüm AK Parti Rize İl Başkanlığı görevimden ayrılıp Rize milletvekili aday adayı olmak üzere kara verdim ve yola çıkmış bulunuyorum. Bu kararımızda en büyük faktörün teşkilat ve yol arkadaşlarımızın ve hemşehrilerimizin verdiği cesaretin altını çiziyorum. partimiz uygun görür ve bizi aday gösterir ve hemşehrilerimiz de seçerse inşallah yine Rizeli hemşehrilerimizle birlikte ilimizin kalkınması ve ilerlemesi için ele ele verip yolumuza devam edeceğiz."
Yazdır
Paylaş
Yapılan Yorumlar [ 0 ]
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
Resim Video

© Copyright 53.gen.tr. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
VipTicaret